Öğretim görevlilerini yorumlayın

Öğretim üyesini değerlendirin.

AA
28
39%
BA
7
10%
BB
7
10%
CB
3
4%
CC
9
13%
DC
3
4%
DD
1
1%
F
13
18%

Toplam oy : 71

Not dagilimlarini inceleyin

Alt menüden bir dönem seçin

Serhat İkizoğlu hakkındaki görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi yazabilirsiniz. <br />Serhat İkizoğlu yoklama alır mı, Serhat İkizoğlu ödev verir mi, Serhat İkizoğlu nasıl not verir, Serhat İkizoğlu öğrencilere nasıl davranır?
Kullanıcı avatarı
Admin

Bölüm: DEN
23 Nis 2004, 11:49 Başa Dön

İyi bir hocadır.dersi güzel anlatır ve öğrenciyle diyaloğu iyidir.İtü'de iyi ki dersini almışım dediğim birkaç hocadan biridir.notları da fena değildir,hakettiğinizi alırsınız.
Kullanıcı avatarı
cyberist

29 Oca 2005, 13:18 Başa Dön

KON224 aldım kendisinden. Bölüm dersim ve bölüm hocam olmadığı için çok yorum yapamayacağım ama fena bir hoca değil. Dersi güzel anlatıyor. Herşey anlaşılabiliyor, öğrencinin yanında yer alıyor. İstediğiniz zaman yardımı esirgemez ama mesafeyi de korur. Sınavları nispeten zor olur. Akıl gerektiren sorular sorar, ezberci değildir. BB veriyorum.
Kullanıcı avatarı
nabukadnezar

Bölüm: BLG
30 Ağu 2005, 03:59 Başa Dön

nabukadnezar yazdı:KON224 aldım kendisinden. Bölüm dersim ve bölüm hocam olmadığı için çok yorum yapamayacağım ama fena bir hoca değil. Dersi güzel anlatıyor. Herşey anlaşılabiliyor, öğrencinin yanında yer alıyor. İstediğiniz zaman yardımı esirgemez ama mesafeyi de korur. Sınavları nispeten zor olur. Akıl gerektiren sorular sorar, ezberci değildir. BB veriyorum.

+1
Ayrıca ödev verirse boşlamayın az bişey yapsanız bile iyi not verir. Yardımsever bir hocadır :D :D

purple_s

13 Eyl 2005, 17:03 Başa Dön

ölçme ve enstrümantasyon almıştım.hak ettiğinizi alamıyorsunuz.secmeli olarak bu dersi almayın statik falan alın.derste iyi de sınavda alakasız soruyor.

aytacerd

30 Oca 2006, 23:25 Başa Dön

serhat hoca iyidir, ama dersine oturup calismak, odevleri yapmak, derslere gelmek gerekir..dersi severseniz cok sey ogretir

YamyaMtheRipper

01 May 2006, 17:44 Başa Dön

Serhat Hoca'dan aldığım 3 dersten 2 FF, 1 DC getirsem de çok severim ve hala ısrarla ders alırım :) Çok bilgili ve uygulamaya dönük karizmatik bir hocadır. Zaten kullandığı "pratikte..." ifadesi hepimizin yüzünde bir gülümseme yaratır :D Sınavları bilgiden öte yaratıcılık ister. Çoğu kişinin zorlandığı nokta da budur. Dersi hiç sıkıcı değildir ve çok şey katar. Ayrıca ödevlere çok önem verir. Ödevi yapmayanları kara listeye alıyor sanırım. Üstelik tam bir öğrenci dostudur. Yoğunluk nedeniyle ödevleri ve hatta sınavları ertelemiştir. Verdiği 2 bölüm dersi (Ölçme Tekniği ve Algılayıcılar, Elektronik Enstrümantasyon) biraz tehlikeli olsa da çalışılınca yapılmayacak dersler değil.

Anubis

01 May 2006, 20:04 Başa Dön

ölçme, enstrümantasyon gibi derslerde serhat hoca baya kastırır. kontrolün en zorlu hocasıdır bana göre. sınavları zorludur. bazı sınavlarında konuyu formülleri bilmek yetmez çözüm üretmenizi yaratıcılığınızı konuşturmanızı ister. bazen de derste anlatılan ufacık detaylarda saklıdır soruların cevapları. sınavları sınıfta çözdüğü örneklerle hemen hemen hiç benzerlik içermez. çanlardan da görülüyor zaten en az 15-20 ff verir. bunun dışında iyi bir insandır. bir sorun olduğunda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır...
Kullanıcı avatarı
milonguero

Bölüm: KON
12 Eyl 2006, 04:15 Başa Dön

çok kral bi hoca öğrenci ile diyaloğu gayet iyi.
dersi anlatırken ara sıra espri yapar
itüdeki tanıdığım en iyi hocalardan biri diyebilirim
sınavları pek kolay değildir
notunu henüz bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
edi

Bölüm: ELE
20 Oca 2007, 20:50 Başa Dön

edi yazdı:çok kral bi hoca öğrenci ile diyaloğu gayet iyi.
dersi anlatırken ara sıra espri yapar
itüdeki tanıdığım en iyi hocalardan biri diyebilirim
sınavları pek kolay değildir
notunu henüz bilmiyorum

sınavları pek kolay değil biraz hafif olmuş :D
hiç kolay değildir... Geçen sene ölçme tekniği ve algılayıcılar vizesi çanı 25 çıkmıştı sanırım. Bu sene Enstrümantasyon vizesi 35 çıktı. Ama ezber sormaz. Yaratıcılık bekler. Enstrümantasyon finalinde şekil yoktu. Hatta biz şekil lağıtları arkadan gelecek zannettik :D:D her soruda sekilleri tasarlayın diye sormuş... Alternatifi olmadığı için mecbur bundan alacaksınız zaten... Ha alternatifi olsa başka birinden alır mıydım? HAYIR :egg Forza Serhat İkizoğlu...
Kullanıcı avatarı
the message

Bölüm: KON
20 Oca 2007, 23:15 Başa Dön

peki sayısal devreler dersinde nasıldır? :tes :tes
Kullanıcı avatarı
istanbul Tek niCk

02 Eyl 2007, 21:37 Başa Dön

evet yorum bekliyoruz

hleb