İlan verin, süresiz yayınlansın.

Merhaba,

Ev arkadaşım Ocak sonunda evden ayırılıyor. Dolayısıyla Şubat başında eve yerleşebilecek bir ev arkadaşı arayışım var. Ev 4. Levent metroya 10 dk,Çeliktepe İsmet İnönü Caddesi'ne 4 dakikalık uzaklıkta.

Boşa çıkacak olan oda 12-13 m^2 eşyalı. Çift kişilik yatak, geniş bir çalışma masası, iki kapılı dolap ve halı mevcut. Evin her türlü ortak eşyası var. İsterseniz evdeki eşyaları devralmayıp kendi eşyalarınızı da getirebilirsiniz. Ev 2+1 90 m^2 aşağı yukarı. Bir banyo ve bir tuvaleti var. Evde 3 kişi kalıyoruz dolayısıyla mutfak haricinde ortak bir alan yok. Kişi başına düşen kira 400 TL'dir. Faturalar toplam 100-150 TL bandında gelir kışın doğalgaza bağlı olarak. Evde sınırsız Uydunet internet var AKK si 150 GB. İsterseniz daha üst sınıf bir pakede de geçilebilir.

Evde temizliğe önem veriyorum. Sırayla 10 günde bir herkes temizlik yapar veya temizlik yapmayı bilmeyen/üşenen temizlikçi getirir. Ben ve diğer ev arkadaşım sigara kullanmıyoruz. Evin içerisinde sigara içilmemesi tercihimdir o yüzden sigara içmeyen bir ev arkadaşına daha sıcak baktığımı baştan belirteyim. Eğer içen birisi olursa da kendi odasında içmek durumunda.

Enstrüman çalanlara sıcak bakarım gürültüsü rahatsız etmez. Evde arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz istediğiniz gibi. Tabii ki hücre evine dönmesin yine de. Bir de insanları rahatsız edecek düzeyde gürültü olmasın. Komşulardan şikayet almak istemeyiz.

Ben haftaiçi çalışıyorum diğer arkadaş da yüksek lisans yapıyor. Kendini bilen, empati kurabilen biri olsun istiyorum. Konuşkan dışa dönük birisi olsa iyi olur muhafazkar veya asosyal insanlara ev arkadaşlığı için sıcak bakmıyorum. Zaman zaman içki tüketirim o açıdan ters düşmeyelim baştan söyleyeyim. Evde 2 erkek yaşıyoruz ama şu cinsiyette biri gelsin falan diye bir ayrımım yok hangi cinsiyette, dinde, dilde, milliyette olduğunuz sadece sizi ilgilendirir.

Cüzi bir depozito almayı düşünüyorum. Depoziyotu el sıkıştığımızda peşin alırım. Ciddi olarak eve çıkmayı düşünüyorsanız buradan mesaj atabilirsiniz. Fotoğrafları paylaşırım veya direk evi görmeye gelebilirsiniz akşam 19:30-20:00 bandında.
En son cloud tarafından 28 Oca 2017, 23:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

cloud

04 Oca 2017, 22:25 Başa Dön

Bulunmuştur.

cloud

23 Oca 2017, 16:21 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir