Öğretim görevlilerini yorumlayın

Öğretim üyesini değerlendirin.

AA
7
17%
BA
0
Oy yok
BB
4
10%
CB
2
5%
CC
6
15%
DC
3
7%
DD
1
2%
F
18
44%

Toplam oy : 41

Not dagilimlarini inceleyin

Alt menüden bir dönem seçin

bu hocadan ders alan şu an online üye var mı acaba?

nevin

24 Nis 2012, 16:00 Başa Dön

nevin yazdı:bu hocadan ders alan şu an online üye var mı acaba?

Ben geçen sene 102 almıştım ve ilk derste ara verdiği zaman inşaat fakültesinden fen-edebiyat fakültesine bildiğin depar atmıştım dersi droplamak için :lol
Kullanıcı avatarı
aerosoldreams

24 Nis 2012, 18:46 Başa Dön

bu hocadan ders aldığınızda üniversiteden çok lisede olduğunuzu hissedersiniz. telefonu kapattırır, her derse 3 sözlük ister (ama ben hiç kapatmadım hep telefon kullandım çaktırmadan. dersede tek sözlük getirdim) onun dışında dersi harbiden sıkıcıdır. 1 derste hızlı bi şekilde yapabileceği şeyi 3 saate yayar asla erken bırakmaz sizi de boşuna tutar hakikatten.
bunun dışında bu hocanın çok güzel özellikleri vardır.
1. derse geç kalmanız çok sorun değildir. idare eder
2.devamsızlığınız çoksa hocanın başka bi saatte olan dersine gidersiniz ve kendi dersine katılmış yerine sayar devamsızlığınızı siler
3. 102 derslerinde 2 tane essay ödevi vardır 10 ve 15 puanlık. bunları eve ödev vermez sınıfta yaptırır. böylece evde uğraşmamış olursunuz
4. 102 dersinde alıntı yapma üzerinde durulur ve bi çok kaynak istenir. çoğu hoca kaynağı öğrencinin bulmasını ister ve internet kaynağını kabul etmezken, nezih hoca elinize hazır kaynak verir.
5. yazınız okunaklıysa fazla puan verir
6. vizede outline istenmediği halde ben kenara köşeye bir outline yapmıştım yine fazla puan verdi

bu hocanın dersinden yüksek not almanın sırrı;
isterseniz toefl vermiş bir öğrenci olun hiç fark etmez, ben kaç kişi gördüm hazırlıkta a kuruyken bu hocadan dd ile zor geçen. önemli olan ingilizce bilmeniz değil tamamen hocanın prosedurlerini uygulamanızdır. kötü ingilizce yada basit ingilizce kullanın fark etmez. sadece hocayı çok çok iyi dinleyin. sana alıntı yaptıgın yerin altını kırmızı kalemle çiz diyosa çiz. liste çıkar diyosa çıkar. bütün saçma prosedurleri uygula aa alırsın :)

sensinfotoshop

17 Haz 2013, 21:54 Başa Dön

sadece bir dersine girdim. 102 almıştım anında droplayıp başka hocadan aldım. bence çekilir gibi değil. telefonunu kapa, ses kısma kapa, her hafta ödev vericem onları yap, 3 saatte 3 saat full ders işlicem, sınavdaki hataları birnize söylicem diğerlerine o açılasın bik bik bik. geçiniz derim.
Kullanıcı avatarı
Captain22

17 Haz 2013, 23:09 Başa Dön

üslubu bile insanı sıkıyor aldım 2.haftada bıraktım ben almayın derim.. alıyorsanız da çok bir not beklemeyin hazırlığı 93le geçen arkadaşım dc aldı bu hocadan hemde baya çabaladı:)
Kullanıcı avatarı
emre89

18 Haz 2013, 18:01 Başa Dön

isabetli davranmışız o halde :)
Kullanıcı avatarı
Captain22

19 Haz 2013, 00:04 Başa Dön

Garip bi kişilik, derste afro tarzı kıvırcık birini görünce istisnasız; sen jimi handrixe benziyorsun diyor. Kanaat grade, tinerci boys tarzı kendine özgü tamlamaları var. Kuralcı, derse öğrenciyi sürekli katmak isteyen ve aşırı ödev veren bir hoca. Ders çalışmayı sevmiyorsanız eğer droplayın. Bütün bunlara rağmen iyi niyetli güzel bir insan ama dersi cidden çok sıkıcı be

pizzahot

07 Kas 2013, 03:28 Başa Dön

Arkadaşlar bu hocadan ders almayın, aldırmayın. Dersi planlı bir şekilde işlese de kendisinin ders içindeki tutumu bir gariptir. Biri soru sorar tam olarak anlayamaz. Derste birinin telefonunu açık görsün kendi kendine sinirlenmeye falan başlar, sıkıntıya girer kafasını 5-10 dakika ona yorar. Üslubu bir gariptir, ders içinde sürekli bir rahatsızlık durumu sezersiniz. Ders içerisinde gerçekten aktif konuyu anlatıp geçen başka bir insandan dersi alabilirsiniz. Ama bu hocadan almayın.

deare

31 May 2016, 13:50 Başa Dön

kesinlikle ama kesinlikle ders alınmaması gereken hoca. ingilizceden soğursunuz.

burayk

29 Ara 2016, 18:17 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir